[OGŁOSZENIE]Spotkanie ministrantów 24.02

W sobotę 24 lutego odbędzie się kolejne już w tym roku formacyjnym spotkanie liturgicznej służby ołtarza. Będzie ono źródłem wielu cennych uwag dla pełnienia posługi przy ołtarzu.

Ministranci z podstawówki o 9.30
Ministranci z gimnazjum o 9.00

Obecność obowiązkowa!

Komentarze