[OGŁOSZENIE]Spotkanie ministrantów 17.03 marca 16, 2018 Pobierz link Facebook X Pinterest E-mail Inne aplikacje W sobotę 17 Marca odbędzie się kolejne już w tym roku formacyjnym spotkanie liturgicznej służby ołtarza. Będzie ono źródłem wielu cennych uwag dla pełnienia posługi przy ołtarzu. Ministranci z gimnazjum o 9.00 Ministranci z podstawówki o 9.30 Obecność obowiązkowa! Komentarze
Komentarze
Prześlij komentarz