[OGŁOSZENIE]Spotkanie ministrantów 17.03

W sobotę 17 Marca odbędzie się kolejne już w tym roku formacyjnym spotkanie liturgicznej służby ołtarza. Będzie ono źródłem wielu cennych uwag dla pełnienia posługi przy ołtarzu.

Ministranci z gimnazjum o 9.00
Ministranci z podstawówki o 9.30

Obecność obowiązkowa!


Komentarze