Pierwsze spotkanie w nowym roku formacyjnym września 09, 2017 Pobierz link Facebook X Pinterest E-mail Inne aplikacje W sobotę 9. września w sali KLO odbyło się pierwsze w tym roku formacyjnym spotkanie Liturgicznej Służby Ołtarza. Była to okazja do poznania nowego duszpasterza LSO, ks. Krzysztofa Banasiuka, oraz przekazania programu pracy w nadchodzącym roku. Komentarze
Komentarze
Prześlij komentarz