Pierwsze spotkanie w nowym roku formacyjnym

W sobotę 9. września w sali KLO odbyło się pierwsze w tym roku formacyjnym spotkanie Liturgicznej Służby Ołtarza. Była to okazja do poznania nowego duszpasterza LSO, ks. Krzysztofa Banasiuka, oraz przekazania programu pracy w nadchodzącym roku.













Komentarze