W minioną sobotę odbył się rajd rowerowy ministrantów do Górek. Chwilę po godzinie 9.00, pod eskortą dwóch umundurowanych policjantów na motorach, opuściliśmy teren plebanii i rozpoczęliśmy naszą podróż. Po dotarciu do celu, poznaniu historii sanktuarium oraz ojców Michalitów, przygotowaliśmy ognisko. Dzięki wspólnej pracy, mogliśmy spożyć posiłek. Wyjazd możemy zaliczyć do udanych.
W minioną sobotę odbył się rajd rowerowy ministrantów do Górek. Chwilę po godzinie 9.00, pod eskortą dwóch umundurowanych policjantów na motorach, opuściliśmy teren plebanii i rozpoczęliśmy naszą podróż. Po dotarciu do celu, poznaniu historii sanktuarium oraz ojców Michalitów, przygotowaliśmy ognisko. Dzięki wspólnej pracy, mogliśmy spożyć posiłek. Wyjazd możemy zaliczyć do udanych.







Komentarze
Prześlij komentarz