[OGŁOSZENIE] Wycieczka rowerowa do Górek

W dniu 16 września zostanie zorganizowana wycieczka rowerowa ministrantów do Górek. Na zakończenie wycieczki odbędzie się ognisko. Ministranci powinni pamiętać o zabraniu ze sobą kamizelki odblaskowej, a Ci, którzy posiadają kartę rowerową również ją powinni zabrać.

Rajd rowerowy rozpocznie się o godzinie 9.00 pod plebanią.  Warunkiem koniecznym wzięcia udziału w wycieczce jest uzyskanie pisemnej zgody rodzica. Karteczki z szablonami owej zgody znajdują się w przedsionku zakrystii.




Komentarze