W najbliższą sobotę odbędzie się nietypowe spotkanie liturgicznej służby ołtarza. Będzie to różaniec ulicami naszego miasta. Rozpoczęcie o godzinie 19.00 w Kościele MB Częstochowskiej w Garwolinie, zakończenie w naszej kolegiacie.
Obecność obowiązkowa !
Komentarze
Prześlij komentarz