[OGŁOSZENIE] Spotkanie Ministrantów 7.10

W najbliższą sobotę odbędzie się nietypowe spotkanie liturgicznej służby ołtarza. Będzie to różaniec ulicami naszego miasta. Rozpoczęcie o godzinie 19.00 w Kościele MB Częstochowskiej w Garwolinie, zakończenie w naszej kolegiacie.

Obecność obowiązkowa !


Komentarze