W
sobotę 14 października o godzinie 10.00 odbędzie się kolejne w tym roku spotkanie liturgicznej służby ołtarza. Będzie ono źródłem
wielu cennych uwag dla pełnienia posługi przy ołtarzu.
Obecność obowiązkowa!
Kto nie przyjdzie na zbiórkę nie jest ministrantem !!!!
Komentarze
Prześlij komentarz