[OGŁOSZENIE] Spotkanie ministrantów 14.10

W sobotę 14 października o godzinie 10.00 odbędzie się kolejne w tym roku spotkanie liturgicznej służby ołtarza. Będzie ono źródłem wielu cennych uwag dla pełnienia posługi przy ołtarzu.

Obecność obowiązkowa!
Kto nie przyjdzie na zbiórkę nie jest ministrantem !!!!


Komentarze