[OGŁOSZENIE]Spotkanie ministrantów 03.02

W najbliższą sobotę 3 lutego o godzinie 10.00 odbędzie się pierwsze w tym roku spotkanie liturgicznej służby ołtarza. Będzie ono źródłem wielu cennych informacji dla pełniących posługę przy ołtarzu.

Obecność ministrantów obowiązkowa!









Komentarze