[OGŁOSZENIE]Spotkanie ministrantów 03.02 stycznia 30, 2018 Pobierz link Facebook X Pinterest E-mail Inne aplikacje W najbliższą sobotę 3 lutego o godzinie 10.00 odbędzie się pierwsze w tym roku spotkanie liturgicznej służby ołtarza. Będzie ono źródłem wielu cennych informacji dla pełniących posługę przy ołtarzu. Obecność ministrantów obowiązkowa! Komentarze
Komentarze
Prześlij komentarz